Magazine Showbizz

Kështu e shpreh gëzimin DJ Dagz që po bëhet baba

Share on the social medias

Të gjithë u morën me Einxhel, por ja si shprehu Dagz gëzimin që po bëhet baba. Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po bëhen prindër për herë të parë.

Ishte medoretaroja që e konfirmoi lajmin përmes një videoje të ëmbël që e tregonte barkun e rrumbullakosur.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”, ka shkruar Einxhel.

Teksa të gjithë u fokusuam te moderatorja dhe dedikimi prekës që kishte shkruar sipër videos, ky është reagimi i Dagz.

Ai ka postuar një postim në Instagram Stories një foto ku shkruan: Falemiderit Zot.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *