Magazine Showbizz

Këngëtari i njohur i dha fjalën Romeos së do i këndoj në dasmë

Share on the social medias

Romeo Veshaj humoristi dhe moderatori i njohur e gjeti këngëtarin për dasmën e tij kurdo që kjo të ndodhë, shkruan Billbordi.net

Në një foto bashkë me Alban Skenderaj ai shkroi: ”Më dha fjalën se do më këndoj në dasmë” shkruajti Romeo.

Këngëtarin e gjeti derisa nuk dihet a e ka gjetur nusen, apo eshte duke e kerkuar akoma./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *