Magazine Showbizz

Kaq tërheqëse duket Jasmina e Përputhen në fundin e shkurtër

Share on the social medias

Jasmina Kadriu është ndër personazhet më të përfolura nga dalja e saj prej programit të dashurisë, shkruan Billbordi.net

Qysh nga hyrja e saj në emisionin e dashurisë në ‘Përputhen’ e deri më sot Jasmina shpesh herë ka qenë pjesë e lajmeve rozë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here ndanë foto e video të ndryshme nga përditshmëria.

Bukuroshja ka ndarë një foto të re teksa shihet veshur në një fund të shkurtër dhe po duket tejet tërheqëse./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *