Magazine Showbizz

Kaq ndryshe po duket me flokët e prerë shkurt Semi Jaupaj

Share on the social medias

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother Vip Albania po vazhdon të ndiqet me mjaft vëmendje në rrjetet sociale e sigurisht edhe nga mediat, shkruan Billbordi.net

Semi është mjaft e komentuar edhe për shkak të raporteve miqësore që ka me Borën e Donaldin.

Ajo së fundi morri vëmendje pasi ndërroi stil të flokëve duke i prerë ato shkurt, e si duket po i rrin mirë.

Ndërsa në fotot e reja të ndara ajo po duket kaq ndryshe./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *