Magazine Showbizz

Kaq mahnitëse duket Efi kur del në mbrëmje

Share on the social medias

Efi Dhedhes u bë e njohur me pjesëmarrjen në emisionin Përputhen, ku ishte një ndër vajzat më të bukura në program, shkruan Billbordi.net

Megjithëse nuk mundi të gjej dashurinë ajo po shijon famën që i dha ky emision, e së fundmi është bërë pjesë edhe i programit më të ri njejt për dashuri Kepi i Tundimeve.

Në të gjitha paraqitjet ajo merrë vëmendje gjithmonë dhe bëhet pjesë e shtypit rozë.

Së fundmi publikoi një foto si është rregulluar për të dal në mbrëmje dhe duket mahnitëse, apo jo? /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *