Magazine Showbizz

Kaq bukur po i bie Fifi tupanit në mes të koncertit, habiten fansat (VIDEO)

Share on the social medias

Fifi është ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të talentuara e cila ka dëshmuar me çdo performancë të saj live. Ajo poashtu është shumë e përfolur në mediat rozë sa i përket jetës së saj private, e së fundmi shkaku i lidhjes me Adisin, shkruan Billbordi.net

Fifi është shumë e angazhuar me mbrëmje muzikore gjithandej nëpër trojet shqiptare.

Së fundi në rrjete sociale po qarkullon një video e saj teksa i bie tupanit dhe fansat e shijuan aq shumë sa ngelën edhe gojëhapur, e poashtu zbuluan edhe një talent të ri të Fifit. /Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *