Olta dhe Kiara dy ish-banore të BBV janë takuar së fundmi në ambientet e Top Channel.

Dyshja ka zgjedhur të ndajë një video së bashku në rrjetet sociale duke bërë gjithashtu edhe një shaka per fansat.

Teksa shfaqen pranë njëra-tjetrës, ish-banoret bëjnë sikur zihen.

Olta: Gati ta filloj inçizimin? Shikoni me kë jam këtu.

Kiara: Olta ka mundësi të më lëshë rehat

Olta: Kiara ça po mendon tani?

Kiara: Ik më lërë rehat, nuk kam ku të shkoj, nuk po mendoj asgjë…

VIDEO:

@bbv2_luiz

Olta takohet me kiaren❤️🥰

♬ original sound – LuKi💕

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *