Ka lënë një lidhje jashtë “BBV”? Erjola Doçi flet pa ‘doreza’, zbulon të vërtetën

Erjola Doçi përflitet se ka lënë një lidhje jashtë “BBV”, ndonëse nuk ka folur asnjëherë për të brenda shtëpisë. U raportua po ashtu që prezantuesja është në një romancë dashurie me reperin nga Kosova, Azet.

Ndërkohë, një koment që iu bë nga banorët e detyron të zbulojë të vërtetën.

“Erjola shoku i shokut tim dyshohet se është i dashuri yt, ndërkohë brenda u prezantove si vajzë single. Ditën që hyri Silvi në shtëpi na u duk si flirtim të gjithëve. Shohim që në vazhdim je ftohur edhe me Silvin, mbase i ke bërë kalkulimet më mirë, ok”, ka qenë komenti.

Doçi nuk hezitoi të përgjigjet: “E para, unë nuk jam ngroh që të ftohem. Unë jam single, në gjendje civile. Beqare këtu dhe jashtë”.

E njëjta vazhdoi: “Të pëlqej aq shumë Silvin do ta kisha puthur. Nuk e vras fort mendjen”.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *