Magazine Showbizz

Ka forma perfekte, Ledjana tregon sa kilogram peshon

Share on the social medias

Ledjana Prenga u bë e njohur me pjesëmarrjen në Përputhen.

Por, tani ajo vazhdon me këshillat për ushqime dhe palestër për ndjekësit e saj.

Ajo është pyetur se sa klogram peshon derisa nuk hezitoi të përgjigjet.

”Eh aty te 67 kilogram jam se pushimet e bënë të veten po tani po iki përsëri ku duhet Synimi im është 59 kilogram se mu me pa 5 përpara”, ishte përgjigja e saj./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *