Magazine Showbizz

Ju kujtohet vajza e Zhades, nuk do ta besoni si duket ajo sot

Share on the social medias

Seriali, Kloni, padyshim ka qenë dhe do të mbetet njëra nga më të shikuarat ndër vite.

Ani pse për herë të parë është transmetuar në Brazil, jehonë të madhe pati edhe në vendin tonë.

Tema e klonimit që u trajtua dhe diferenca e madhe mes kulturave dhe zakoneve e bëri atë shumë të veçantë për audiencën e gjerë.

E njëra nga personazhet me të dashura padyshim ishte vajza e Zhades, Kadija, ajo me kalimin e viteve ka ndryshuar dhe sot duket komplet ndryshe, ajo sot është një super femër./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *