Magazine Showbizz

Ju kujtohet Lukasi i Zhades, djali i pashëm atëherë por nuk do besoni sa është plakur tani

Share on the social medias

Lukasi dhe Zhadja u bën të njohur për publikun shqiptar me serialin Kloni, i cili ka thyer rekorde shikueshmërie në ekranet shqiptare, shkruan Billbordi.net

Tashmë kaluan shumë vite dhe ata që e kanë ndjekur e mbajnë në mend secilin aktor dhe aktore.

Por sa është plakur ai sot, djali i pashëm që mahniti vajzat shqiptare, Lukasi.

Në një foto që ka publikuar në Instagram duket mjaft ndryshe, sigurisht në një moshë të shtyer./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *