Magazine Showbizz

“Jam sërish single”, Azet i dërgon mesazh Dua Lipës

Share on the social medias

Në fillim të muajit gusht në Prishtinë u mbajt “Sunny Hill Festival” për katër ditë rresht.

Ndër artistët që përformuan në këtë festival ishte edhe reperi, Azet.

Pas performancës në “Sunny Hill” në Prishtinë, bëri “zhurmë” me një dedikim për Dua Lipën.

Ai kishte postuar një fotografi me Duan duke shkruar se është i zënë dhe si “konfirmim” vendosi një zemër dhe një dry.

E së fundi ai sërish ka marrë vëmendje me postimin e tij.

Azet, ka publikuar tri imazhe, ku krah fotove ka shkruar: “Jam sërish single”, pas këtyre fjalëve ai ka etiketuar Dua Lipën.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *