Magazine Showbizz

Ja çfarë bën Rezart Veleshnja me fustanin e Adrola Dushit (VIDEO)

Share on the social medias

Rrezart Veleshnja njihet për humorin e tij ne Portokalli e pastaj edhe me pjesemarrjen e tij ne Shiko Kush Luan e ne shume filma shqiptar, shkruan Billbordi.net

E për të realizuar humor njihet, një të tillë e ndihmoi edhe Adrola Dushi.

Pasi modelja Adrola Dushi kishte veshur një fustan me krahë Rrezartit i dukej si aeroplan.

Ata e realizuan këtë shaka që u pëlqye shumë nga publiku në rrjetet sociale dhe shkoi viral per vetem disa ore. /Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *