Magazine Showbizz

Ishte ajo që ia zbuloi shtatzëninë, Beatrix ka dy fjalë për Einxhelin dhe Dagzin

Share on the social medias

Einxhel Shkira konfirmoi dje lajmin e ëmbël se ajo dhe Dagz do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmi kishte disa javë që qarkullonte dhe e para që e zbuloi ishte Beatrix Ramosaj me një status në Twitter.

Asokohe Einxheli i hodhi poshtë lajmet, por tani që e bëri publike, nuk ka munguar një urim nga Beatrix.

“Urime për dy nga njerëzit e mi më të preferuar në të gjithë botën. Zemra ime po qesh tani. Ju do të jeni prindërit më të mirë dhe unë premtoj se do të jem tezja më e mire”, shkruan këngëtarja.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *