Magazine Showbizz

Ish fituesi i ‘Big Brother Albania’ i jep fund beqarisë, kjo është këngëtarja shqiptare që i ka marr zemrën

Share on the social medias

Ju kujtohet Vesel Kurtishaj, djali nga Kosova i cili fitoi ‘Big Brother 8’?

Një emër i lakuar në shtypin rozë ndonëse është përpjekur të jetë diskret.

Nga ‘Big Brother’ doli çift me Tea Zhulin, mirëpo kjo marrëdhënie nuk zgjati shumë.

Së fundmi, duket se Veseli i ka dhënë fund beqarisë e ka vendosur të zbulojë vajzën që i ka vjedhur zemrën.

Ai ka publikuar foto me një vajzë, e cila nga profili i Instagramit duket se është këngëtare e quhet Frosina Muji.

Foton ai e ka shoqëruar me emoji zemre dhe duken një çift mjaft i bukur.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *