Interest in Asiye and Doruk has decreased, but the couples of Kardeşlerim series continue to shake the social media

The couples in the TV series on the television screen do not fall off the agenda of social media. Especially Kardeşlerim (For My Family) series seems to be ahead of other productions at this point. Young people, who use social media more intensively, are especially stuck in the TV series, Kardeşlerim, which is a youth project.

Last week’s results came out in the Most Popular Series Couples research. In the research conducted by Somera, the characters of Süsen and Ömer, played by Yiğit Koçak and Lizge Cömert in the series Kardeşlerim, became the duo with the most messages.

Interest in Asiye and Doruk has decreased, but the couples of Kardeşlerim series continue to shake the social media! 1

In the search for the most popular TV series couples, the Yalı Çapkını (Golden Boy) is one of the best-released TV series of this season.

The harmony of Afra Saraçoğlu and Mert Ramazan Demir, which won the admiration of millions on the screen, is appreciated with thousands of shares on social media.

Although the ratings of the Çöp Adam (Stickman) TV series have dropped a bit, it is noteworthy that the interest in Peri and Tamer couple, played by Elçin Sangu and Engin Altan Düzyatan, has not decreased in social media and they are the third most popular TV series couple.

For a long time, Su Burcu Yazgı Coşkun and Onur Seyit Yaran were the most popular TV series couple on social media in the series Kardeşlerim, but it is clear that there has been a decrease in interest recently. Asiye and Doruk couple finished fourth last week.

In the fifth place, there is a couple from the series Kardeşlerim. Aybike and Berk characters have come to the fore recently. Melis Minkari and Recep Usta also had the opportunity to become popular names in their younger years.

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *