In the Kızılcık Şerbeti series, Sıla Türkoğlu shocked her partner with an attitude she never expected!

Sıla Türkoğlu, who played the character of Doğa in the Kızılcık Şerbeti (Cranberry Sherbet) series, took another strong step in her career journey that started with the series Emanet (Legacy) and continued with the support of social media.

While Sıla Türkoğlu has been raising her rising star for the last two years to even higher heights with her role as Doğa, she also draws attention by getting a good fit with her partner. Türkoğlu answered questions with her partner and admitted that she had a prejudice against Doğukan Güngör at first.

“Do you have any prejudices?” When the question was asked, Doğukan Güngör opened the subject by saying, “She was against me, for example.” Sıla Türkoğlu accepted this situation and said, “There was a little bit of it”.

It turned out that at the very beginning of the series, Sıla Türkoğlu’s partner Doğukan Güngör was influenced by the character of Fatih in the story and approached with prejudice.

Sıla Türkoğlu was very surprised with the following words about her partner: “It was like this with Doğukan; As I see him all the time with the character of Fatih, on the set… How is Doğukan in my private life, because we never had the opportunity to get to know each other… I was a little influenced by the character and I thought he was a little Fatih. Also as an actor. It’s such a silly thing. That’s why I had a bias.”

Sıla Türkoğlu, explaining that she does not define herself as a person with prejudices in general terms, stated that she sometimes encounters such things.

Doğukan Güngör stated that prejudice is the brain’s desire to defend itself. The actor said, “This can of course be a reflex.”

Drawing attention to the fact that there is no one he wants to meet with very high expectations, the actor added that there is no need for such an expectation.

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *