Magazine Showbizz

‘I penduar’ Noizy zbulon se çfarë do të donte të fshinte nga biografia e tij

Share on the social medias

Noizy është një ndër reperët më në zë të momentit, fokusi i tij i momentit është pikërisht koncerti “Alpha Show”.

Me herët, ai ka patur disa përplasje me kolegët e tij dhe për këtë, ai tha se do donte t’i fshinte nga biografia.

“Zënkat 100 perqind, S’ka problem ato me këngë janë ok, le të rrinë disset sepse është në atyrën e reperit ta thotë troç por të paktën ato fizike mos të ishin bërë.

Sidomos kur e mendoj tani nuk do doja ta kisha në biografinë time” – tha Noizy gjatë programit “Një Kafe me Labin.”/iconstyle

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *