Magazine Showbizz

Harrojeni Taynën, vajza e axhës së saj qenka yll i vërtet madje edhe këngëtare

Share on the social medias

Tayna është ndër këngëtaret më të përfolura në showbiz. Por lidhjet familjare asnjëher nuk i ka diskutuar nëpër intervista, ndoshta për shkak se ka qenë e koncentruar në ndërtimin e karrierës së saj, shkruan Billbordi.net

Bafte Shala është vajza e axhës së Doruntinës ajo është e angazhuar poashtu tash e një kohë në muzikë dhe së fundi ka hedhur në treg këngën e saj më të re te titulluar ‘Bebushe’ të cilën e ka në bashkëpunim me Turabin.

Përpos talentit për këndim ajo qenka një yll i vërtet dhe kaq tërheqëse./InfoKosova/

FOTO:

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *