Magazine Showbizz

Habit Tea Trifoni e Përputhen: Dua të rezervoj një vend në gomone e të iki për Angli

Share on the social medias

Ish-konkurrentja e Përputhen, Tea Trifoni është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here realizon biseda me ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo iu ka rrëfyer ndjekësve se po mendon të largohet jashtë Shqipërisë.

“Kam një mendje të rezervoj një vend në gomone e të iki për Angli”– shkruan ajo në Instastory, ku hapi një ‘ask me a question’ .

Një ndjekës e ka pyetur nëse e kishte seriozisht dhe ajo u shpreh se: “Nuk e kam seriozisht, nëse do iki kam për të ikur në mënyrë ligjore”, duke zbuluar më pas edhe sugjerimet dhe ‘ofertat’ e ndjekësve të tjerë./panorama

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *