Magazine Showbizz

Habit Elvana Gjata: Publikon pamje duke ngrënë llak flokësh

Share on the social medias

Elvana Gjata shpeshherë poston video që bëhen mjaft virale në rrjetin më trend të momentit TikTok, shkruan Billbordi.net

E së fundmi ka bërë një të tillë, por veç se vitale duket mjaft e dëmshme, Elvana ka qenë duke u rregulluar ndërkohë që po hante një sallatë.

“Faleminderit vajza qe më bëni çik yzmet. Sa i mirë ky llaku.Ma qit pak ktu” – shprehet Elvana, teksa afron fileton e pulës e bën me llak dhe e ha.

Gjithësesi e gjitha ka qenë në formën e një shakaje, pasi këngëtarja shpeshherë na ka fiksuar me videot e saj plot humor./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *