Magazine Showbizz

“Habibi, ku je?”, Beniada Nishani befason me postimin e fundit

Share on the social medias

Beniada Nishani ishte një nga finalistet e ‘BBV’ dhe një nga personazhet më të dashura për publikun.

Pas mbarimit të kësaj eksperience ajo ka vazhduar karrierën e saj, por tani me një vëmendje më të madhe.

Prej pak kohësh bukuroshja ka nisur jetesën në Tiranë, për të realizuar projekte te reja, jo tashmë në modeling, por edhe në moderim si bashkëprezantuese në “Procesi Sportiv”, pasi ajo dëshiron që të qëndrojë këtu dhe ta fillojë karrierën e saj edhe në vendin e saj.

Së fundmi me anë të disa postimeve të saj në Instagram, Beniada ka treguar se ndodhte në New York. Ama postimi i fundit në Instastory ka ngritur pak dyshimet. Top Albania Radio shkruan se Beni ka postuar një video teksa udhëton me makinë në New York dhe shkruan:

“Habibi ku je???” ose e përkthyer në shqip “dashuria ime ku je ????”

Nuk e dimë nëse Beniada po kërkon dashurinë e saj atje apo mos ndoshta i mungon dikush.

Shpesh bukuroshja me anë të ‘Ask-eve’ në Instagram iu përgjigjet pyetjeve të ndryshme, por ditën e djeshne ishte vetë Beni që pyeti ndjekësit e saj se çfarë i bën ata të lumtur. Një prej tyre u përgjigj duke thënë se ajo që e ka bërë të lumtur është ndarja e Trixa-s dhe Donaldit dhe reagimi i modeles na tregoi shumë.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *