Magazine Showbizz

Grida Duma ndan foton e ëmbël nga pushimet, kush e shoqëron deputeten

Share on the social medias

Deputetja demokrate Grida Duma po shijon pushimet e saj.

Edhe pse nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, deputetja ka vendosur që të ndajë një “copëz” nga pushimet.

Në profilin e saj në Instagram, Duma ka postuar një foto me mbesën e saj.

“Duke ecur me mbesën time të bukur drejt detit! Zemra ime Illyria!”, shkruan Duma krahas fotos me vogëlushen.

Deputetja shihet e veshur gjithë klas dhe stil, që e karakterizon dhe në daljet e saj publike dhe në seancat plenare në Kuvend./Abcnews.al/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *