Great support continues to Onur Seyit Yaran, Akın Akınözü and Alp Navruz!

The visibility of some players on social media continues with a remarkable edge in the surveys that measurement platforms regularly publish! At the beginning of these names are Onur Seyit Yaran, Akın Akınözü and Alp Navruz.

Onur Seyit Yaran, one of the younger generation actors, was actually referring to his popularity on social media, while answering the phrase “you are a famous person” when asked to him, “let’s say not famous, but fame”.

Yaran, with his role as Doruk in ATV’s series, Kardeşlerim (For My Family), which has been going on for 3 seasons, is a name especially loved by the younger generation and featured on social media with his admirable comments.

The fact that young people get so much attention makes them rank first in the categories by this segment that uses social media the most.

Akın Akınözü is experiencing a similar situation after Onur Seyit Yaran.

Especially with the fame he gained in the Hercai series, the actor gained foreign fans with an interest that exceeded his domestic fans.

The reason why Akınözü’s popularity affected foreign sales is seen as the reason why his next two series, Kaderimin Oyunu (My Destiny’s Game) and the ongoing Tuzak (Trap), remained on the screen despite the rating problems.

Alp Navruz, on the other hand, is a successful actor who continues his profession with steady steps in the TV series sector, where he has been involved for a long time.

The actor, who entered the TV series industry at the same time as Akınözü, has been playing in romantic comedy and drama series since 2016. Finally, he is also very popular for his role in TRT1’s Yürek Çıkmazı (Heart Impasse).

These three actors are currently at the top of social media as popular actors.

In the weekly popularity list published regularly by Adba.tv, these names that receive the most messages have not left the top 3 places for a long time!

Kıvanç Tatlıtuğ, who started to come to the screen with the Aile (Family) series, has not been able to regain his popularity from his new colleagues, although he has been in the cinema and TV series industry for a much longer time!

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *