Magazine Showbizz

Granit Cana ironizon publikisht Fifin, ja përse

Share on the social medias

Pak javë më parë ish-futbollisti dhe modeli Granit Cana u kap mat në momente pasionante me një zeshkane.

Mirëpo, i pyetur për jetën e tij sentimentale, ish-banori i ‘Big Brother VIP’ nuk do të ndajë detaje.

Megjithatë, kunja e tij për Fifin ishte mëse e qartë.

I pyetur nga ndjekësit se përse nuk e ka ftuar Fifin në lokalin e tij Graniti shkruan se “është përkujdesur të ftojë gjithmonë artistë që janë on top” duke nënkuptuar se Fifi nuk është njëra prej tyre./panorama

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *