Good and bad news from the series of Aldatmak

ATV’s series “Aldatmak” (Deception), produced by TIMS&B Productions and produced by Timur Savcı and Burak Sağyaşar, was on the screen on Thursday, April 20, with its 27th episode.

Interest in the show’s strong story continues. However, ratings continue to decline. The 27th episode of the Aldatmak series brought ATV the first place in the category of all people. However, in the AB and ABC1 groups, the series could only be third.

Vahide Perçin plays the leading role in the TV series “Aldatmak” and fans of the series admire the performance of the actress. There are a lot of viewers who think the story is going well too.

However, the disturbing situation is the regression of the ratings to the average. Even in the AB group, the audience interest was below the average.

The series still has a very strong audience in the all-person category, and this keeps the story afloat. However, one should not lose sight of the fact that the rating loss continues towards the end of the season.

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *