Magazine Showbizz

Gjithçka në fshehtësi: Ish-konkurrenti i njohur i “Përputhen” i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma

Share on the social medias

Meliku i “Përputhen” është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Ai më herët bëri me dije lidhjen e tij të dashurisë por mesa duket jo gjithçka përfundon këtu.

Ai i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar kështu me partneren e tij. Lajmi u bë me dije nga vetë ish-konkurrenti i Përputhen. Ai ka publikuar video në rrjete sociale ku shihet i veshur si dhëndër.

Gjithashtu, në video shihet edhe nusja që qenka kaq e bukur. Bukuroshja quhet Jonida dhe çifti duken kaq të lumtur krah njëri tjetrit.

“U martova dhe unë më në fund”, shkruan Meliku në video.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *