Gazetari që i ‘shkatërroi’ kontratën milionëshe Luiz Ejllit ‘thumbon’ ashpër Ilnisën: Të fala bëji (FOTO)

Gazetari Meridian Ramçaj, ai që i shkatroi Luiz Ejllit kontratën për miliona lekë me “Golden Eagle”, ka ironizuar keq banoren e këtij edicioni të Big Brother, Ilnisa Agolli.

Në një InstaStory teksa ka postuar një foto të Ilnisës ai ka shkruar: “Të fala nën drejtorit“.

Se kujt i referohet ky thumb i gazetarit ne nuk e dimë, por mesa duket ai hedh dyshime për një lidhje jashtë të Ilnisës, të paktën kjo sipas dyshimeve të rrjetit.

Kjo e fundit ka thënë se është një mama single në klipin prezantues, por nuk e përjashtonte mundësinë e një lidhje brenda shtëpisë.

Dhe në fakt lidhja ndodhi! Që prej fillimit ajo ka krijuar një histori rozë me Meritonin.

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *