Gani Gërmia nis ‘hakmarrjen’ kundër BBVK, ja veprimi i tij i parë

Gani Gërmia ka pak ditë që ka lënë shtëpinë më të famshme me vet dëshirë pasi që sipas tij gjithçka e transmetuar kundrejt tij ishte gabim.

Ish banori më i përfolur i momentit ka vendosur qe të gjitha prapaskenat në BBVK t’i zbulojë sonte përmes platformës TikTok.

Madje Gania ka vendosur qe t’iu hakmerret produksionit të BBVK, duke hyrë LIVE në kohën kur fillon PRIME i BBVK.

Ai ka paralajmëruar se pikërisht në ora 21:00 sonte e premte do të futet LIVE për t’i zbuluar historitë e pabesueshme të këtij formati.

Hyrja LIVE e Ganisë në TikTok në kohën kur nis PRIME i BBVK mund të shuhet si një tendencë për hakmarrje ndaj produksonit duke ja marrë një pjesë të shikueshmërisë.

“Në orën 21:00, do të jem live në TikTok për të hedhur dritë mbi peripecitë dhe ngjarjet e fundit në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Do flas për gjithçka, nga momentet më çmendura deri te historitë më të pabesueshme.

Bashkohuni për një bisedë të paharrueshme dhe për të kapur momente ekskluzive!”, ka shkruar Gania. /ORAinfo/

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *