Magazine Showbizz

Fotot na mashtruan, Einxhel është shëndoshur më shumë

Share on the social medias

Einxhel Shkira është kthyer sërish një prej emrave më të komentuar në mediat rozë, kjo pasi pranoi publikisht se është në pritje të ëmbël.

Lajmet qarkulluan gjithandej, mirëpo sipas saj nuk dëshironte të fliste hapur për këtë çështje, shkruan Kosovarja.

Deri kur vendosi të publikonte imazhe përkrah partnerit Dj Dagz , ku shihej barku i saj i rrumbullakosur.

Ajo konfirmoi të gjitha lajmet me këto imazhe, mirëpo në një imazh të shpërndarë nga mikja e saj, Argjra Spanca duket se Einxhël është shëndoshur më shumë.

Dukej bukur gjithsesi, dhe si dukej ndjehej e lumtur si asnjëherë më parë.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *