Magazine Showbizz

Fifi vishet me fustan si të princeshave, format e saj bien në sy

Share on the social medias

Filloreta Raçi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Qysh në fillimet e saj ajo mori vëmendjen e audiencës me zërin dhe stilin e saj të veçantë në të kënduar.

Me kalimin e viteve ajo është shndërruar në artistet më të kilikuara dhe të kërkuara.

E së fundmi ajo më shumë është përfolur për lidhjen e saj me Adis Patushin.

Dyshja duket se po ia kalojnë mirë, sepse Fifi ka marrë një nur të dashurisë.

E së fundmi këngëtarja është shfaqur me një stil më ndryshe./ORAinfo

E veshur me një fustan elegant, Fifi po duket si princeshë e vërtetë./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *