Magazine Showbizz

Fifi nuk po nxjerr më foto me të dashurin e saj Adisin, ky është reagimi i tij

Share on the social medias

Fifi e Adisi janë ndër çiftet më të komentuara momentalisht e ndër çiftet më të reja në estradë, shkruan Billbordi.net

Mund të themi me plotë bindje që ata janë poashtu edhe ndër çiftet më simpatike të estrades muzikore.

Dyshja më nuk ndajnë foto e video me njëri tjetrin si më parë dhe kaq mjaftoi që të nisin dyshimet për ndarjen e tyre.

Por është Adisi ai i cili shuajti dyshimet për ndarje, kjo pasi ai ndau një video të këngëtares nga koncerti i mbrëmshëm, duke e konfirmuar se janë bashkë dhe të lumtur./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *