Fansja humbet ndjenjat në koncertin e tij, këngëtari shqiptar bën gjestin e mrekullueshëm

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare, Meda ka qenë i pranishëm në një koncert në Londër, dedikuar kjo “Festës së Gruas”.

Teksa ka qenë në skenë duke performuar, një fanse e tij, ka humbur ndjenjat, duke shkaktuar një panik tek gjithë të pranishmit.

Meda ka ndërprerë menjëherë performancën e tij dhe ka zbritur nga skena, duke i ofruar ndihmën e menjëherëshme vajzës.

Në një video që ka po qarkullon në rrjetet sociale, këngëtari shihet teksa e ka marrë në krahë fansen dhe e dërguar në një ambjent më privat për t’i ofruar ndihmën e parë.

Ky gjest është vlerësuar shumë nga fansat e artistit, duke komentuar pozitivisht gadishmërinë e tij për të qenë pranë fanses në ato momente të vështira.

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *