Familjarët e Ilnisës bëjnë deklaratën e fortë për ish-burrin e saj

Ilnisa Agolli është një ndër konkurrentet më të komentuara të ‘BBV3’, e cila së fundmi ka qenë tepër e përfolur nëpër rrjete për lidhjen që ajo ka patur dikur dhe për ish-bashkëshortin e saj.

Teksa Ilnisa ka deklaruar se vajza ka vite që nuk e takon babain e saj dhe se atij nuk i intereson aspak, një rrëmujë e madhe është krijuar në rrjet, ku madje janë postuar dhe disa imazhe të ish-bashkëshortit të saj teksa mbante Anaisin në krahë.

E pas gjithë kësaj rrëmujë, ka ardhur një reagim nga familjarët e Ilnisës të cilët përmes Instagramit të banores shprehen:

“Nëse të njohësh prindin do të thotë vetëm 2 foto deri në moshën 2 vjeçare dhe asgjë tjetër, asnjë kontakt dhe asnjë mbështetje, atëherë spaskemi kuptuar se çfarë është të jesh prind”.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *