Magazine Showbizz

Ermal Fejzullahu nxehet keq me qytetarin përderisa këndonte, dalin pamjet (VIDEO)

Share on the social medias

Para disa ditësh në sheshin e Skenderajt përformoi edhe këngëtari Ermal Fejzullahu, gjatë kohës që ai ishte duke kënduar në sheshin e kësaj komune një qytetar i hodhi atij llaserin.

Për këtë gjest u nxeh Ermali i cili ndërpreu për disa minuta koncertin dhe djalin e quajti loçko-man e pishpirik.

“Ooo ti djalë a po e ndal at llaser o loçkaman, a mundesh me ja marr laserin atij pishpiriku, ndale”, dëgjohej teksa thoshte ai.

Kjo video u bë virale në rrjete sociale dhe mori komente të shumta /Lajmi/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *