Erjola Doçi tregon me cilin banor ka fantazuar seksualisht

Në sfidën “Thuaje ose Pije”, një ndër pyetjet që iu drejtua Erjola Doçit ishte se me cilin banor ka fantazuar seksualisht, por moderatorja zgjodhi që mos të përgjigjet duke pirë shotsa.

Mirëpo pasi kishin pirë paksa pije alkoolike, Lediona teksa ndodhej në dhomën e gjumit iu tha vajzave se banorja nuk iu ka përgjigjur pyetjes pikante.

Ndërsa Erjola tha se ka qenë e nënvetëdishme kur ka parë ëndërrën me banorin e “BBVIP”, megjithëse ajo nuk tregoi emrin e konkurrentit të “BBVIP” që e ka fantazuar seksualisht.

Pjesë nga biseda:

Lediona: Erjola nuk e tha se me cilin banorë ka parë ëndërr të keqe

Erjola: Ishte ajo se me cilin banorë ke fantazuar seksualisht

Heidi: Kujti i ra ajo?

Erjola: Mua më ka ndodhur e nënvetëdishme, por në ëndërr.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *