Magazine Showbizz

Engjëllusha kështu e shijon duke vallëzuar në dasmë (VIDEO)

Share on the social medias

Engjellusha Salihu dhe Shyhrete Behluli po vazhdojnë tëmmbajnë dasma të shumta.

Nënë e bijë kujdesen që të argëtojnë dasmorët duke e bërë dasmën të paharruar.

Por, Engji jo vetëm këndon në dasma.

Ndonjëherë si në videon e fundit ajo edhe vallëzon./InfoKosova/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *