Emre i jep fund beqarisë martohet më aktoren turke e njohur për të gjithë ne (FOTO)

Kush luan personazhin e Emres në serialin Mos më Braktis. Emre Cili është emri i tij i vërtetë? Ju mund të gjeni informacione për Mos më Braktis Emre në pjesën tjetër të artikullit tonë.

Kush është Mos më Braktis Emre?

Vazhdojmë t’ju prezantojmë me aktorët e serialit Mos më Braktis të shkoj, i cili do të shfaqet në ekranet e Alsat M vitin e kaluar i cili është prodhim i ATV-SË dhe me prodhim të Nilgün Sağyaşar dhe Ayşe Merdan, kompania e prodhimit të filmit fokus.

Në Ankara po vazhdojnë xhirimet e serialit “Mos më Braktis”.

Tema e serialit Mos më Braktis është; Bëhet fjalë për eksperiencat e familjes Sayar, familjes së pasur të kryeqytetit. Cengiz Sayar është kreu i familjes Sayar.

Për të arritur këtë pozitë të pasur, Cengiz është marrë që në moshë të vogël me tregti dhe ka marrë shpërblimin e mundit të tij.

FOTO

Related Posts

The Unexpected Surprise: A Baby Who Looks Nothing Like Their Parents

When a baby is born, it is a joyous occasion filled with celebration. After months of waiting, there is nothing quite like the feeling of holding your…

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish. Disa ditë më…

Mbesa bukuroshe e Shyhretes, Elira, në lidhje me biznesmenin e njohur

Mbesa e Shyhrete Behlulit, Elira komentohet gjithmonë për bukurinë e saj. Por së fundmi, ajo ka marrë vëmendjën për lidhjen e saj me biznesmenin Albi Humolli. Dyshja…

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *