Emre i jep fund beqarisë martohet më aktoren turke e njohur për të gjithë ne (FOTO)

Kush luan personazhin e Emres në serialin Mos më Braktis. Emre Cili është emri i tij i vërtetë? Ju mund të gjeni informacione për Mos më Braktis Emre në pjesën tjetër të artikullit tonë.

Kush është Mos më Braktis Emre?

Vazhdojmë t’ju prezantojmë me aktorët e serialit Mos më Braktis të shkoj, i cili do të shfaqet në ekranet e Alsat M vitin e kaluar i cili është prodhim i ATV-SË dhe me prodhim të Nilgün Sağyaşar dhe Ayşe Merdan, kompania e prodhimit të filmit fokus.

Në Ankara po vazhdojnë xhirimet e serialit “Mos më Braktis”.

Tema e serialit Mos më Braktis është; Bëhet fjalë për eksperiencat e familjes Sayar, familjes së pasur të kryeqytetit. Cengiz Sayar është kreu i familjes Sayar.

Për të arritur këtë pozitë të pasur, Cengiz është marrë që në moshë të vogël me tregti dhe ka marrë shpërblimin e mundit të tij.

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *