Magazine Showbizz

Elvana Gjata lejon fansin e saj ta puthë në këtë pjesë të trupit

Share on the social medias

Elvana Gjata tregohet shumë e afërt me fansat e saj, sidomos gjatë koncerteve.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet Elvana teksa i afrohet një të pranishmi në koncert, shkruan Kosovarja.

Ajo po zbriste shkallët dhe po i afrohej një ndjeksi të cilin e lejoi ta pushte në faqe.

Duket se kjo gjë e bëri të ndihej mirë adhuruesin e saj.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *