Magazine Showbizz

Einxheli publikon foton më të ëmbël krah të dashurit të saj Dagzit

Share on the social medias

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë ish banorë të Big Brother Albania VIP ku dhe u lidhën brenda e sot po duken më të dashuruar së kurrë, shkruan Billbordi.net

Distanca nuk po i pengon që të kenë lidhje të shëndoshë, ato udhëtojnë në lokacionin e njëri tjetrit Shqipëri-Kosovë thuajse çdo javë.

Ajo ka publikuar së fundmi një foto të ëmbël krah Dagzit. Duken cift i mrekullueshëm./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *