Magazine Showbizz

Egli flet për shtatzëninë e shumëpërfolur: Duam 2 ose 3 fëmijë

Share on the social medias

Kohët e fundit partnerja e Olsi Bylykut, Egli është përfolur për shtatzëni dhe ajo ka vendosur t’i përgjigjet më në fund aludimeve të shumta.

E pyetur nga një ndjekës, Egli tha: “Kemi arritur në një pikë që më vjen për të qeshur sinqerisht” dhe shtoi se në të ardhmen dëshiron të ketë dy ose tre fëmijë.

Së fundmi ajo nuk është parë shpesh në shoqërinë e Olsit, prandaj ndjekësit e kanë pyetur nëse ka ndodhur ndonjë zënkë mes tyre. Por Egli ka sqaruar se nuk ka ndodhur diçka e tillë dhe nuk kanë pasur shumë kohë për shkak të angazhimeve të shumta të Olsit.

“Olsi po xhiron filmin e tij të ri, punë kolosale. Ndaj nuk po kalojmë shumë kohë bashkë. Faleminderit që interesoheni”, u përgjigj Egli.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *