Efi Dhedhes do të hyjë në shtëpinë e Big Brother? Ky është misioni që do ta ketë

Të ftuar në emisionin “Big Brother Radio” me Elona Duron ka qenë Makeup Artist i njohur Henri Gjata dhe ish-banorja e edicionit të dytë të BBV Efi Dhedhes me anë të një lidhje telefonike.

Si ishte për Efin kjo eksperiencë në jetën e saj tani që kthen kokën pas?

Cilat janë përjetimet e saj tani që ka kaluar gati një vit?

Normal që ndjej mall se është një gjë që nuk do të ripërsëritet më dhe të them të drejtën, sidomos deri këtë periudhë të paktën, kam kaluar shumë bukur aty brenda.

Pastaj ndryshoi gjendja, por deri në këtë periudhë isha shumë e lumtur.

Shumë nga personazhet po shohim që e kanë provuar për të dytën herë.

Ndoshta mund të jetë edhe rasti dhe fati i Efit që të futej sërish dhe të jetë banore edhe në edicionet e tjera.

Si shprehet ajo për këtë? A do të rifutej sërish në BBV?

Nuk është e njëjta gjë.

Varet në çfarë mënyre.

Si ‘special guest’ normale, por jo kështu për tu futur si konkurrente.

Po nëse do t’i kërkohej që të futej si e infiltruar, a do ta bënte?

Po, po.

Shumë interesante do të ishte.

Do të bëja çfarë të doja.

Do të ishte super.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *