Edona fut në siklet Robertin: Do lidhesha me ty, por kam dëgjuar qe e ki të vogël!

Ish-finalistja e “Big Brother VIP Kosova”, Edona James së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Robi Plaket Kur Don Vet”, ku ka folur më shumë rreth eksperiencës së saj në BBV.

Ajo u shpreh se ka menduar që të lidhet me të, por ka ndërruar mendje sepse dëgjoi se e ka shumë të vogël organin gjenital.

Komenti i Edonës vuri në siklet Robertin i cili u skuq i gjithi, ndonëse e kaloi këtë situatë të sikletshme duke e pyetur ish-banores se në një marrëdhënie seksuale a është më e rëndësishme madhësia apo përvoja.

Pjesë nga intervista:

Edona: Seriozisht je edhe live shumë i bukur, nuk ka faj Nora Istrefi se është martuar me ty.

Ti shumë shpesh i ndërron femrat thash hajt ta provoj këtë Robertin, por dëgjova se e ke shumë të vogël dhe ndërrova mendje.

Roberti: A mendon se madhësia kryen punë më shumë apo teknika dhe përvoja?

Edona: Përvoja të mëson çdo gjë.

A ma beson se që kur kam dalë jashtë akoma s’kam bërë gjë me asnjeri, sepse unë i zgjedh.

Roberti: Unë jam 46-vjeç dhe më ka ra me ndërruar femra por pastaj më është dashur të bëj një operacion.

Të gjithë zvogëlojnë hundën dhe unë kam zvogëluar organin gjenital.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *