“Edhe mund ta fitoj”, Këngëtari i njohur pritet t’i bashkohet ‘BBV3’, ja si qëndron e vërteta

Tema e Big Brother VIP është më e diskutuara për momentin. Të shumtë janë emrat që po përfliten, por asnjëri nuk është konfirmuar ende zyrtarisht. Po ashtu, pyetja që u bëhet më shpesh personazheve të njohur nëpër intervista këto kohë është: “A do hyje në Big Brother VIP 3”.

E njëjta pyetje i është bërë Bes Kallakut së fundmi. I ftuar në emisionin “Pardon My French”, Besi tha se nuk e shikon veten të mbyllur në një shtëpi, megjithatë nuk e mohoi si mundësi, madje tha se edhe mund ta fitonte.

Kurrë mos thuaj kurrë, por unë nuk e shoh veten të mbyllur në shtëpi. Mund ta provoj, por jam i bindur që do dal. Nuk i dihet edhe mund të fitoja, sepse ne nuk e kuptojmë kurrë presionin që është aty brenda pa qenë aty brenda.

Edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania do të nisë nga janari dhe thuhet se këtë vit moderimi i është besuar Ledion Liços.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *