E përlotur, Heidi bën deklaratën e papritur kundër Romeos

Romeo dhe Heidi krijuan një romancë brenda ambienteve të shtëpisë së ‘BBV3’, mirëpo vendosën që ti japin fund shumë shpejt.

Edhe pse të ndarë, dyshja vazhdon të shfaqet herë pas here duke folur për marrëdhënien dhe ‘ndarjen’ e tyre.

Sakaq një bisedë e tillë është zhvilluar dhe pasditen e djeshme, ku Romeo ka ‘akuzuar’ Heidin se ajo do më shumë lojën sesa atë.

‘Kam pas dhe vazhdoj të kem përgjegjësi. Kam dashur gjithmonë të të mbroj. Kam dashur gjithmonë të të lë hapsirë.Gjithmonë do të lë hapsirë. Dhe unë minimalisht meritoj një shpjegim. Mos më trego mua nuk të njoh unë ty.

Por ti bëre zgjedhjen…Unë nuk po them që ti nuk më do, por ti do lojën më shumë zemer…’

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *