E papritur ne BBVK! Santiana “ngreh zhag” Shqipen (VIDEO)

Shqipja ditën e sotme ka vendosur që t’i zgjojë ndryshe banorët e shtëpisë. Ajo ka marrë një tepsi e një lugë dhe ka zgjuar nga gjumi banorët.

Santiana është bezdisur shumë nga ky veprim i Shqipes dhe e ka tërhequr nga krahu duke i thënë: Ti s’do flesh kurrë, se ti nga sot nuk ke për të pasur gjumë më.

100 herë na e ke prishur gjumin dhe s’të kemi thënë asgjë.

Shqipja: Ik o budallaqe se ty të shau dje Ganiu, dhe ti nuk mbrojte dot veten tënde.

Shqipja dhe Santiana nuk është hera e parë që debatojnë me njëra-tjetrën.

Santiana ka qenë shumë e afërt me Bucin dhe pjesën më të madhe të ditës e kalonte me të.

Ajo herën e fundit mori një surprizë nga i dashuri, ku e këshilloi që të vazhdojë lojën e saj dhe të tregojë veten.

Ajo që pas takimit me të, nuk ka folur e as nuk është afruar më me Bucin.

VIDEO

Related Posts

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Kjo është bashkëshortja e vërtetë e Borës në jetë reale (FOTO)

Siç dihet, Emre, i cili është mërzitur shumë pasi Esin përgojoi Zeynep në serialin Mos më Braktis, ka ikur në shtëpi për të qenë vetëm. Ndërsa Emre…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *