E papritur ne BBVK! Santiana “ngreh zhag” Shqipen (VIDEO)

Shqipja ditën e sotme ka vendosur që t’i zgjojë ndryshe banorët e shtëpisë. Ajo ka marrë një tepsi e një lugë dhe ka zgjuar nga gjumi banorët.

Santiana është bezdisur shumë nga ky veprim i Shqipes dhe e ka tërhequr nga krahu duke i thënë: Ti s’do flesh kurrë, se ti nga sot nuk ke për të pasur gjumë më.

100 herë na e ke prishur gjumin dhe s’të kemi thënë asgjë.

Shqipja: Ik o budallaqe se ty të shau dje Ganiu, dhe ti nuk mbrojte dot veten tënde.

Shqipja dhe Santiana nuk është hera e parë që debatojnë me njëra-tjetrën.

Santiana ka qenë shumë e afërt me Bucin dhe pjesën më të madhe të ditës e kalonte me të.

Ajo herën e fundit mori një surprizë nga i dashuri, ku e këshilloi që të vazhdojë lojën e saj dhe të tregojë veten.

Ajo që pas takimit me të, nuk ka folur e as nuk është afruar më me Bucin.

VIDEO

Related Posts

The Unexpected Surprise: A Baby Who Looks Nothing Like Their Parents

When a baby is born, it is a joyous occasion filled with celebration. After months of waiting, there is nothing quite like the feeling of holding your…

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish. Disa ditë më…

Mbesa bukuroshe e Shyhretes, Elira, në lidhje me biznesmenin e njohur

Mbesa e Shyhrete Behlulit, Elira komentohet gjithmonë për bukurinë e saj. Por së fundmi, ajo ka marrë vëmendjën për lidhjen e saj me biznesmenin Albi Humolli. Dyshja…

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *