Magazine Showbizz

E ka quajtur Nolan, Dojna Mema ndan momentin pasi solli djalin në jetë (VIDEO)

Share on the social medias

Moderatorja Dojna Mema dhe Vlashent Sata janë bërë prindër për herë të parë.

Mema e ka sjellë në jetë djalin ditën e djeshme, por lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetëm pak minuta më parë.

“Mirë se erdhe në botën tonë Nolan Sata! 20/08/2022 🦁”, ka shkruar moderatorja krahas videos.

Dojna ka ndarë edhe një video ku shihet teksa mban vogëlushin në krahë.

Këtë moment të ëmbël ajo e ka shoqëruar me këngën e Vlashentit që mban titullin “Copëzat”.

Moderatorja shumë e dashur për publikun ka zgjedhur Spitalin Amerikan për të ndjekur shtatzëninë e saj./albeu/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *