Magazine Showbizz

E humbi nënën katër vite më parë, Ardit Gjebrea prekë të gjithë me mesazhin emocional

Share on the social medias

Për Ardit Gjebrean, sot është një datë e zymtë, sot janë bërë 4 vite që kur Ardit Gjebrea e humbi nënën e tij.

Në këtë datë kur ai humbi gjysmën e tij padyshim nuk do të mungonte një dedikim, përmes rrjeteve sociale ai ka prekur me fjalët.

“U zgjova sot dhe imagjinova të dilte nga dhoma e saj të më përshëndeste, t’i ndieja aromën, por nuk është dot më.

E kam çdo ditë me vete, një lidhje e fortë që do më shoqërojë gjithë jetën. 4 vite… si sot… mami”, ka shkruar ai krahas një fotoje të postuar në InstaStory.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *