E ftuan në emision, Edona James e lë intervisten dhe largohet e nervozuar nga TopChannel (VIDEO)

Edona James, finalistja e Big Brother Vip Kosova ka rrëfyer për një rast që i ka ndodhur në TopChannel.

Ajo tregoi se e ftuan për intervistë dhe pasi ishin dakorduar ajo kishte shkuar drejt e në zyret e tyre, duke përitur që grimeret ta grimojnë.

Edona u tregon shokëve në TikTok se pasi ajo kërkoi që t’ia bëjnë grimin ato i thanë që duhet të pres rendin ku sipas Edonës aty hynin shumë njerëz dhe ajo nuk dëshironte ta shohin pa grim.

Pastaj Edon shpjegon se u nervozua dhe u nis menjëherë drejt Kosovës duke e lënë intervisten që ishte planifikuar të mbahej./InfoKosova/

VIDEO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *