E bën për herë të parë që nga fillimi i BBV, ja veprimi që Luizi ka refuzuar gjithmonë ta bëjë

Katër finalistët e këtij edicioni të “Big Brother VIP” kanë nisur që të bëjnë gati valixhet, pasi më datë 6 maj do të fiken dritat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Madje edhe Luiz Ejlli, i cili sa herë ka qenë në nominim ka refuzuar që të bëjë gati valixhet, sigurisht që këtë herë duhet t’i bëjë gati veshjet e tij.

Teksa ndodhej në dhomën e gjumit, ai shprehet se Krist Aliaj i tha ‘Luiz bëj gati valixhet’ dhe ai po i bën.

“Me të thënë Kristi ‘Luiz bëj gati valixhet’, çohu Enver Hoxha. Edhe unë duke i bërë”, thotë këngëtari i njohur, teksa po hiqte rrobat nga gardëroba e tij.

Që nga data 24 dhjetor i vitit të kaluar që nisi “Big Brother VIP”, Luizi nuk e ka bërë gati valixhen kur ka qenë në nominim. Duket se ai ka qenë i sigurt në lojën e tij dhe se nuk do eliminohej.

Related Posts

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *